Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet

スポンサーリンク


気になるキーワードをこちらに入れて見てください↓(^_^)
Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
Stermbesa e themeluesit të shtëpisë së modës, Gucci, e akuzon njerkun e saj për abuzime e thotë se e ëma dhe gjyshja, e fshehën këtë fakt nga sytë e botës.

関連ツイート

スポンサーリンク


気になるキーワードをこちらに入れて見てください↓(^_^)

シェアする

  • このエントリーをはてなブックマークに追加

フォローする